Copia Studio Poland

Reklama – Projekty – Drukarnia – Przestrzenne Formy Reklamowe – Konstrukcje – Wydruki Wielkoformatowe – Plakaty – Ulotki – Gadżety Reklamowe – Dzieła Sztuki

Pełna oferta w zakresie reklamy, od projektu do druku i produkcji. Kompleksowa realizacja w jednym miejscu. Powiedz nam, o czym myślisz – my zrobimy resztę.
Zapraszamy do naszej pracowni w Puszczykowie lub do kontaktu z nami za pośrednictwem maila i telefonu. Na pewno uda nam się porozumieć. Być może inne firmy miały problem z realizacją Twojego zlecenia. Być może usłyszałeś, że „to reklama niemożliwa do wykonania”. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Dla wnikliwych: To nie przypadek, że do nas trafiłeś. Jesteś tu, bo nieobce są Ci pojęcia takie jak sztuka w reklamie czy wzornictwo artystyczne… Bo podobnie jak my wierzysz, że reklama to rodzaj sztuki… Sam widzisz – przypadki nie istnieją.

Pracownia Copia Studio Poland wykonuje zlecenia z zakresu Reklama – Druk – Ulotki we wszystkich dostępnych technikach. Jeśli chcesz, zajrzyj do naszej oferty i zapoznaj się z próbką naszych możliwości.

Tradycje artystyczne naszej rodziny sięgają 1904 r. Pracownia Copia Studio Poland została zatem zbudowana na solidnych fundamentach – wieloletnim doświadczeniu i pasji tworzenia. Działamy dzięki Tobie i dla Ciebie – chcemy Ci pomóc przy pracy nad projektami, które wydają się zbyt trudne, zbyt czasochłonne, zbyt…. Powierz je nam! Dla nas nie ma rzeczy zbyt…

Każde zlecenie realizujemy z największą starannością. Dlatego na początku poprosimy Cię o informacje potrzebne do wykonania zamówienia. Musimy poznać przeznaczenie reklamy, jej parametry techniczne, a także wszelkie uwagi, jakie możesz mieć w związku z projektem – wszystko po to, by efekt końcowy jak najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Masz dla nas jakieś propozycje? Nie znalazłeś na naszej stronie tego, czego szukasz?  Prosimy o kontakt oraz informacje – Twoje uwagi pozwolą nam uzupełnić ofertę.

Siedzibę naszej firmy  stanowi podpoznańskie Puszczykowo – serce Wielkopolski. Jednak nasza wyobraźnia nie zna granic – projekty Copia Studio Poland trafiły już do wielu miejsc w Polsce, Europie i na całym świecie.